Zabawki dla dziewczynki

Jakie zabawki dla dziewczynki wybrać?

Podział na produkty przeznaczone dla chłopców i dziewczynek od pewnego czasu się rozmywa. Bardzo często zdarza się, że nasze dzieci lubią bawić się tym samym. Oczywiście nadal w sklepach znajdziemy pewne grupy produktów, które zazwyczaj cieszą bardziej dziewczynki niż chłopców. Co to może być?

Wymienić należy między innymi wózeczki dla lalek. Wykonywane są zazwyczaj z drewna lub plastiku – doskonale imitują prawdziwe wózki, co oczywiście ma wpływ na przyjemność czerpaną z zabawy. LITTLE DUTCH oferuje kompaktowe, bardzo atrakcyjne wózeczki wykonane z drewna, w którym dziecko może umieścić swoją ulubioną lalkę czy też misia. Będzie to doskonały wybór na spacery.

A skoro przy lalkach jesteśmy, warto pokusić się również o konkretne akcesoria. Dystrybutor zabawek dla dzieci ma do zaoferowania mnóstwo zestawów, w skład których wchodzą między innymi domki dla lalek, zestawy do herbaty czy też miniaturowe meble do urządzenia pokoju dla lalek. Wszystko to zostało wykonane z bardzo solidnych materiałów. Specjalnie dobrana kolorystyka zachęca dzieci do zabawy i odgrywania ról.

Przytulanki dla dziewczynek

Młodsze dzieci z pewnością ucieszą się z rozmaitych przytulanek, które okażą się przyjemnymi kompanami podczas wspólnych zabaw, zasypiania czy też rozmaitych podróży. Wybór produktów z tej kategorii jest bardzo szeroki, dlatego rodzice bez problemu znajdą ulubioną przytulankę dla swoich dzieci.

Może być to chociażby wieloryb, ośmiornica, lalka, królik – praktycznie każde zwierzątko i postacie znane z bajek występują w formie przytulanek. Oczywiście w każdym przypadku należy zwrócić uwagę na to, w jaki sposób został wykonany każdy z produktów. Rodziców powinien interesować zarówno użyty materiał, jak i ewentualna obecność twardych lub ostrych elementów, które mogą być dla dzieci niebezpieczne.

Co jeszcze kupić dziewczynce?

Oczywiście wózki, lalki i przytulanki nie wyczerpują oferty zabawek dla dziewczynek. Dystrybutor LITTLE DUTCH ma do zaoferowania całą gamę produktów, które będą dobrym wyborem dla dziewczynki. Możliwości jest bardzo dużo, może to być na przykład drewniana gitara i cymbałki, liczydło czy drewniana tęcza, z której można tworzyć wiele różnych kształtów pobudzających wyobraźnię i zdolności manualne. Dla dziewczynki zawsze wymarzonym prezentem będzie domek dla lalek – w ofercie LITTLE DUTCH znaleźć można pięknie wykonany domek gwarantujący wiele godzin wspaniałej zabawy.

Wśród zabawek dla dziewczynki nie sposób nie wspomnieć o drewnianej kuchni wraz z dodatkowymi akcesoriami jak zestaw do herbaty czy ekspres do kawy. Co ciekawe, wśród zabawek LITTLE DUTCH jest wiele takich, z których ucieszy się i dziewczynka i chłopiec. Wystarczy spojrzeć na stonowane kolory takie jak błękit czy mięta, które są bardzo uniwersalne, a jeśli chcemy wybrać dla dziewczynki zabawkę w kolorze różowym to w wydaniu LITTLE DUTCH ten róż będzie pastelowy i delikatny.

Zobacz wszystkie Zabawki dla dziewczynki

ZOBACZ WSZYSTKIE ZABAWKI DLA DZIEWCZYNKI LITTLE DUTCH