Co mama lubi

Witajcie,

Będąc rodzicami zależy nam, aby zapewnić naszym dzieciom jak najlepszy start w życie już od ich najmłodszych lat. W pierwszych latach życia duże znaczenie ma to z jakimi przedmiotami ma kontakt nasze dziecko. Kluczową rolę odgrywa oczywiście bezpieczeństwo produktów, również dobór materiałów, kolorów, wzornictwa również jest bardzo istotny.

W przypadku zabawek dla dzieci szczególnie lubimy te wykonane z dbałością o bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój dziecka, produkowane z naturalnych materiałów, z poszanowaniem środowiska naturalnego i praw człowieka. Zabawki, które nie tylko zapewnią dziecku rozrywkę, ale dzięki którym dzieci będą mogły zdobywać nowe umiejętności, które pomogą dziecku poznawać i rozumieć otaczający je świat.

Akcesoria do kąpieli, spania, jedzenia dla niemowląt powinny być wytwarzane z najlepszych materiałów o potwierdzonym wysokim profilu bezpieczeństwa, zaprojektowane w ergonomiczny sposób zarówno dla dzieci jak i rodziców. Wszystkie tekstylia powinny być wykonane z naturalnych materiałów, starannie wykrojone i obszyte tak, aby zapewnić dziecku komfort i wygodę.

Bardzo lubimy, gdy zabawki i akcesoria zostały zaprojektowane w przemyślany sposób dzięki czemu rozwijane jest u dziecka poczucie estetyki. Takie właśnie produkty znajdziecie Państwo w KIDS’ INSPIRATIONS – dystrybutora w Polsce marek LITTLE DUTCH, AUZOU, Baby Livia, Swim Essentials, Barrutoys, La Nina, Tiamo Bebe-Jou i Lanco. Chcemy Wam je przedstawić, a zaczynamy od holenderskiej marki LITTLE DUTCH.

Zapraszamy do świata LITTLE DUTCH

Historia firmy Little Dutch ma swój początek w 2008 roku w Holandii kiedy to pewna mama chciała kupić do pokoju córeczki ładne lampy. Nie mogąc znaleźć takich jakie jej się podobały postanowiła zrobić je samodzielnie. Tą mamą była Rinke – wtedy jeszcze nauczycielka rzemiosła artystycznego, a wkrótce założycielka firmy Little Dutch. Wspólnie ze swoją siostrą Marije zaczęły tworzyć na poddaszu domu klosze do lamp według własnego projektu. Szybko okazało się, że lampy zdobyły dużą popularność wśród znajomych i sąsiadów i siostry zaczęły je sprzedawać przez internet. Wkrótce w asortymencie pojawiły się kolejne produkty takie jak obrazki do pokoików dziecięcych oraz ozdobne litery. Przez cały czas siostry poszukiwały nowych wzorów i tkanin podczas targów, nawiązywały współpracę z kolejnymi dostawcami i partnerami. Coraz więcej osób z rodziny i najbliższych przyjaciół angażowało się w pracę Rinke i Marije. Działalność rozwijała się w szybkim tempie, do oferty dołączyły piękne pościele dziecięce i wtedy Rinke już wiedziała, że jej celem jest dotarcie ze swoimi produktami do rodzin z małymi dziećmi w całej Europie. Tak powstała firma i marka LITTLE DUTCH.
Mały pokój na poddaszu został zamieniony na większy budynek, przyszedł czas na zatrudnienie pracowników odpowiedzialnych za zakup materiałów, zarządzanie magazynem, a później do sprzedaży produktów. Powstał dział projektowy, który obecnie składa się z sześciu osób. Dla Marije ta przygoda zaczęła się jako hobby, ale w końcu podążyła za swoim sercem i kontynuowała karierę jako lekarz.

Kolejnym krokiem milowym w rozwoju LITTLE DUTCH było rozpoczęcie produkcji zabawek dla dzieci. Początkowo były to miękkie zabawki produkowane wspólnie z inną firmą. Ostatecznie w asortymencie pojawiły się pierwsze drewniane zabawki, które okazały się dużym sukcesem. W międzyczasie Little Dutch stała się uznaną marką zarówno w Holandii, jak i w innych krajach Europy.

Obecnie Little Dutch oferuje nowoczesne artykuły, akcesoria i zabawki dla niemowląt i dzieci. Produkty te są nie tylko funkcjonalne, ale także bezpieczne i o bardzo wysokiej jakości. Misją firmy jest wspieranie dzieci we wczesnych latach życia poprzez wytwarzanie produktów tekstylnych, które oferują ciepło i wygodę dla najmłodszych oraz produkcję zabawek, które pozwalają się dobrze bawić i uczyć jednocześnie. Nowoczesne wzornictwo Little Dutch pobudza wyobraźnię dziecka, co z kolei gwarantuje godziny zabawy.

Firma co roku wprowadza nową kolekcję tematyczną i tekstylną. Zespół LITTLE DUTCH starannie opracowuje motywy, projekty i kolory różnych kolekcji. Wzory te są zawarte we wszystkich kategoriach produktów. Oznacza to, że wszystkie kolory pasują do różnych kolekcji i produktów z innych kategorii. Niezależnie od tego, czy są to niezbędne artykuły, zabawki, ubrania czy dekoracje, artykuły LITTLE DUTCH są modne, a jednocześnie ponadczasowe, dzięki czemu można je łatwo łączyć i cieszyć się nimi bez końca.

Zespół LITTLE DUTCH składa się z wykwalifikowanych i kreatywnych ludzi, którzy z pasją pracują nad tworzeniem i poszerzaniem asortymentu produktów marki.
KIDS’ INSPIRATIONS jako oficjalny dystrybutor Little Dutch w Polsce z wielką przyjemnością dzieli się filozofią marki z odbiorcami w Polsce. Produkty Little Dutch dostępne są w najlepszych sklepach z artykułami dla dzieci, możesz nas
również znaleźć w mediach społecznościowych.

Zapraszamy Cię do świata Little Dutch i … enjoy the little things!

Produkty LITTLE DUTCH

Oferta LITTLE DUTCH

Oferta holenderskiej firmy jest bardzo szeroka. Znaleźć w niej można przede wszystkim zabawki, które wyróżniają się na tle innych produktów z tej kategorii oryginalną formą. Każdy produkt jest unikatowy i ponadczasowy. Co równie istotne, zabawki od LITTLE DUTCH są tworzone dla różnych grup wiekowych, dlatego wszyscy rodzice znajdą tu coś odpowiedniego.

Firma

Firma oferuje zarówno zabawki dla niemowląt, jak i starszych dzieci – chłopców oraz dziewczynek. Są to między innymi zestawy edukacyjne, a także nastawione na odgrywanie ról. Skuteczne wspomagają procesy poznawcze dzieci, rozwijają również ich kreatywność. Za sprawą zróżnicowanej tematyki, ułatwiają również poznawanie otaczającego dzieci świata.

Dlaczego warto postawić na LITTLE DUTCH?

Dzieci zasługują na wszystko, co najlepsze. Także w przypadku zabawek, ubranek oraz rozmaitych akcesoriów. Holenderska firma LITTLE DUTCH dostarcza produkty przygotowane z sercem, co jest widoczne w każdym calu. Wykorzystanie dedykowanych materiałów przekłada się nie tylko na ich atrakcyjny wygląd, ale również doskonałą wytrzymałość oraz ochronę delikatnej skóry najmłodszych.

Rodzice zyskują więc dostęp do produktów unikatowych. Ich zakup okaże się inwestycją na bardzo długi czas. Wszystko to sprawia, że zabawki, tekstylia oraz akcesoria od LITTLE DUTCH to najlepszy możliwy wybór. Także ze względu na szeroki zakres cenowy, dzięki któremu każdy rodzic znajdzie w ofercie coś dla swoich pociech.