Współpraca B2B

Korzyści biznesowe

Jeśli interesuje Cię nawiązanie współpracy handlowej z marką LITTLE DUTCH, zachęcamy serdecznie do kontaktu z nami.

Firma LITTLE DUTCH znana jest w całej Europie. Produkty marki są cenione przede wszystkim za wyjątkowe wzornictwo i wysoką jakość wykonania. Użyte materiały gwarantują doskonałą wytrzymałość. Sprawia to, że zabawki i tekstylia LITTLE DUTCH są tak chętnie wybierane dla dzieci. Ich wyjątkowość polega również na zastosowanej kolorystyce. Dzięki niej, znacząco wyróżniają się na tle innych towarów dostępnych na rynku. Obecność produktów LITTLE DUTCH w Twojej ofercie będzie więc niezwykle korzystna. Zwłaszcza że marka wśród konsumentów jest kojarzona z niebywałą dbałością o detale i doskonałym wykonaniem.

W ramach współpracy B2B, zapewniamy nie tylko dostęp do bogatej oferty produktowej. Chcemy podzielić się naszym doświadczeniem i zdobytą wiedzą, dlatego prowadzimy doradztwo biznesowe, dzięki któremu w jeszcze skuteczniejszy sposób dotrzesz do potencjalnych odbiorców.

Produkty LITTLE DUTCH

Marka LITTLE DUTCH

Na co dokładnie możesz liczyć nawiązując współpracę z marką LITTLE DUTCH? Między innymi na bardzo bogaty wybór zabawek, kierowanych zarówno do niemowląt, jak i dzieci starszych. W szerokim katalogu znajdują się zabawki kreatywne i edukacyjne. Sposób ich przygotowania sprawia, że zapewniają nie tylko mnóstwo dobrej zabawy. W niezwykle pozytywy sposób wpływają na rozwój najmłodszych. Wspomagają procesy poznawcze i poszerzają ich wiedzę na temat otaczającego świata.

Różnorodność

To jednak nie wszystko, ponieważ w ofercie LITTLE DUTCH znajdują się również zabawki do odgrywania ról, zestawy wykorzystywane podczas kąpieli, a także mnóstwo zabawek drewnianych. Każdy produkt jest w jakiś sposób wyjątkowy – związane jest to z użytymi materiałami, kolorystyką, a także dbałością o detale.

Tekstylia Oeko-Tex

W ramach współpracy z LITTLE DUTCH, otrzymujesz również dostęp do bogatej oferty tekstyliów, wykonanych z organicznej bawełny z certyfikatem Oeko-Tex. Zdecydować możesz się chociażby na wysokiej jakości śpiworki, ręczniki, koce, śliniaki i wiele, wiele więcej.

Firma z wieloletnim doświadczeniem

LITTLE DUTCH to wiarygodny, stabilny partner – współpraca z nami jest więc gwarancją uzyskania obopólnych korzyści. Zapewniamy niezwykle atrakcyjne warunki i jakże potrzebną elastyczność, związaną nie tylko z formą współpracy, ale również z dostarczanymi produktami.

Zabawki i tekstylia marki LITTLE DUTCH zwiększają prestiż sklepów oraz hurtowni. Cieszą się one ogromnym zainteresowaniem konsumentów, dlatego nasi partnerzy mogą liczyć na sprzedaż na bardzo wysokim poziomie. Jeśli więc szukasz cenionych, ponadczasowych zabawek i tekstyliów dla dzieci, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Wspólnie ustalimy najkorzystniejsze warunki współpracy, z których obie strony będą w pełni zadowolone.