Zabawki dla chłopca

POMYSŁY NA ZABAWKI DLA CHŁOPCA

Dystrybutor LITTLE DUTCH ma w swojej ofercie zabawki na każdą okazję – zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Chłopcom polecane są między innymi klocki. Od lat stanowią podstawowe wyposażenie pokoju dziecięcego, dlatego warto pokusić się o ich zakup. Zwłaszcza że występują w wielu atrakcyjnych formach. Popularne są między innymi klocki wykonane z drewna. Występują w różnych zestawach, zróżnicowanych pod względem wielkości i liczby elementów.

Zabawki powinny być zarówno bezpieczne, jak i posiadać walory edukacyjne dla dzieci. Dzięki prostemu wzornictwu i gładkiej powierzchni są łatwe w czyszczeniu i dezynfekcji. Są one trwałe, wykonane z wysokiej jakości drewna. Można je poddać recyklingowi co ma pozytywny wpływ na ochronę środowiska. Drewniane zabawki pomagają dzieciom rozwijać zdolności motoryczne, pobudzają wyobraźnię i rozwijają umiejętność rozwiązywania problemów.

POJAZDY TO SPRAWDZONA ZABAWKA DLA CHŁOPCA

Często wybieranymi zabawkami dla chłopca są oczywiście wszelkiego rodzaju pojazdy. Czy to autka, duże ciężarówki, pociągi – wszystko co jeździ zawsze ucieszy chłopców. Zabawki te jeśli dają możliwość łączenia elementów, tworzenia zestawów są idealnym towarzyszem rozwijającej zabawy.

Dystrybutor LITTLE DUTCH ma do zaoferowania drewniane pojazdy takie jak autka do ciągnięcia, laweta-ciężarówka z autkami czy drewniany wóz policyjny, straż pożarną i ambulans. Doskonałym uzupełnieniem będzie drewniany, wielopoziomowy garaż ze stacją benzynową oraz myjnią. Taki zestaw pozwoli na wiele godzin zabawy, eksperymentowania z kształtami, wymyślania scenariuszy.

Osobną kategorię wśród zabawek LITTLE DUTCH stanowią pociągi. Do wyboru mamy drewniane pociągi z wagonikami w różnych wersjach kolorystycznych oraz niezwykle rozbudowane zestawy drewnianej kolejki.

WARSZTAT Z NARZĘDZIAMI DLA CHŁOPCA

Drewniany warsztat wraz z kompletem narzędzi powinien zainteresować każdego chłopca. Zabawki te składają się często z wielu elementów takich jak stół do pracy, linijka, imadło, nie wspominając o rozbudowanym zestawie drewnianych narzędzi. Jest nawet drewniana poziomica!

Dystrybutor LITTLE DUTCH posiada w ofercie drewniany warsztat zawierający wszystkie niezbędne elementy, które zapewnią wspaniałą, kreatywną zabawę. W zestawie oprócz narzędzi znajdziemy również drewniane śruby, nakrętki, klucze oraz drewniane kształty, z których można zbudować samochód, samolot oraz wszystko na co pozwoli wyobraźnia dziecka. Uzupełnieniem drewnianego warsztatu jest drewniana skrzynka z narzędziami, w której znajdziemy jeszcze więcej narzędzi i elementów pomocnych w tworzeniu konstrukcji. Zarówno warsztat jak i skrzynka z narzędziami wykonane są z wysokiej jakości drewna z typowym dla LITTLE DUTCH wzornictwem. Mamy więc tutaj stonowane, pastelowe kolory w odcieniach niebieskiego i szarości.

Zobacz wszystkie Zabawki dla chłopca

ZOBACZ WSZYSTKIE ZABAWKI DLA CHŁOPCA LITTLE DUTCH